AKTUALNOŚCI
25 03 2016
Życzenia Wielkanocne
  • drukuj 

 

Nadchodzące Święta Wielkanocne to przepiękny okres, utrwalony od wieków w polskiej tradycji - czas zadumy nad tym, co minęło, ale i czas radości i nadziei na lepsze jutro. Życzę Wam, aby ten czas wypełniała radość i pogoda ducha, aby tegoroczne Święta upłynęły Wam w poczuciu wewnętrznego spokoju i spełnienia.

 

Wszystkim, którzy spędzą je daleko poza granicami kraju, w bazach wojskowych Polskich Kontyngentów Wojskowych pragnę życzyć szczęśliwego powrotu do rodzinnych domów. Do życzeń dołączam wyrazy uznania i podziękowania za wszystko co robicie dla naszego wspólnego bezpieczeństwa. 

 

Szczególnie serdeczne słowa kieruję do rodzin tych żołnierzy i pracowników wojska, którzy oddali swoje życie, niosąc innym ludziom pokój, bezpieczeństwo i nadzieję na lepsze jutro. Pragnę Was zapewnić, że nigdy nie zapomnimy o naszych bohaterach a ich służba stanowi dla naszej żołnierskiej społeczności przykład najwyższego poświęcenia.Swoje podziękowania i życzenia kieruję do tych, którzy dziś są już poza służbą, do weteranów i uczestników misji zagranicznych - składam Wam najszczersze życzenia pogody ducha, optymizmu i wytrwałości w mierzeniu się z trudami codziennego życia.

 

Wszystkim żołnierzom i pracownikom Dowództwa Operacyjnego Rodzajów SZ oraz struktur podległych życzę pomyślności oraz dalszej wytrwałości w służbie i w pracy.

 

Przyjmijcie proszę życzenia zdrowia, pogody ducha, satysfakcji z osiągnięć zawodowych i spełnienia w życiu osobistym. 

 

Wesołego Alleluja!

 

                                                     

 

 

                                                                        Dowódca Operacyjny Rodzajów Sił Zbrojnych

                                                                            generał broni Marek Tomaszycki

‹‹ cofnij